Dobrý den,

vzhledem k pokračující distanční výuce jsme spustili webovou třídní knihu a webovou žákovskou knížku. Návod na spuštění bakalářů naleznete zde. Přihlašovací údaje Vám během tohoto týdne poskytnou třídní učitelé (vyjma první třídy). Lépe tedy uvidíte, jak pracují Vaše děti i během distanční výuky. Například v elektronické žákovské knížce se objevuje písmeno N, znamená to že žák úkol neodevzdal či nevypracoval.

Bakaláře budeme používat i po návratu dětí do škol (budeme kombinovat klasickou žákovskou knížku a elektronickou). Další funkce bakalářů budeme postupně spouštět.

Pokud potřebujete bližší informace nebo máte problémy s přihlášením, obraťte se prvotně na ředitele školy, popř. dále na třídní učitele.

Prosil bych o trpělivost při spouštění bakalářů online (údaje tam postupně přidáváme).

Děkuji Jan Čepl

Přidáno 10. 11. 2020, autor: Jan Čepl