Informace pro rodiče dětí z MŠ

Věci potřebné do MŠ:

Bačkory, pyžamo, pohodlné oblečení, věci na převlečení v sáčku v šatně (ne v igelitové tašce)

1 balení papírových kapesníků (je jedno, zda krabice či v balíčkách)

silné trojboké pastelky 12ks, 1 lepidlo tyčinkové (nejlépe Herkules), penál (jednoduchá kapsa na zip)

• zmocnění k odvádění dítěte z MŠ jinou osobou než rodičem (doplnit z loňského roku, pokud zůstává platný) – bude k dispozici v MŠ
  • přihláška ke stravování(nově příchozí děti) - kdo ještě neodevzdal p. Strašilové do 31. 8. 2020
  • příloha katalogového listu dítěte a evidenční list (nově příchozí děti) - dostanete první den v MŠ

Na výtvarný materiál 200,- Kč (barevné papíry, čtvrtky, barevné čtvrtky, tuše, vodovky, temperové barvy, štětce, nůžky, dekorativní materiál, krepový papír, hedvábný papír, vlnitá lepenka apod.) – až druhý týden v září.

Na kulturní akce zatím zálohu nevybíráme, reagovat budeme na aktuální situaci.

Vstup do budovy MŠ bude umožněn pouze rodičům nově příchozích dětí (pouze 1 zákonný zástupce), a to v měsíci září. Z preventivních důvodů ostatní rodiče budou děti předávat u vstupních dveří budovy MŠ.

Do mateřské školy musí mít za jakéhokoliv počasí děti POKRÝVKU HLAVY.

PROVOZ MŠ 6,30 - 16,00 hodin.

VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ 2. třídy ze školky v 12,00-12,15 a po 14,15 hod.

VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ 1. třídy ze školky v 11,40-12,00 a po 14,15 hod.

OMLOUVÁNÍ dětí vždy den dopředu, nejpozději však daný den do 8,00 hodin, a to osobně, telefonicky, popřípadě do  zpráv na fb stránce Čb Školkáček.

Odhlašování obědů a svačin od října elektronicky, vždycky nejpozději den dopředu.

Přidáno 26. 8. 2020, autor: Jana Dipoldová