Malá kopaná

V letošním školním roce jsem se vydali i na turnaj "vesnických" škol v Nížkově. Tým složený z chlapců druhého stupně (Daniel Mrtka, Patrik Kaleja, Adam Vágner, Adam Venc, Tomáš Gregor, Michal Šrámek, Vojtěch Dospěl a Samuel Venzhöfer) znovu uspěl. Chlapci předvedli výbornou technickou hru. Po vítězství 3:0 nad ZŠ a MŠ Nové Veselí a 6:0 nad ZŠ Polnička postoupili do semifinále. V semifinále porazili místní Nížkov "A "5:0. Ve finále ovšem znovu chybělo trochu štěstí a prohráli jsem těsně 1:2 s Velkou Losenicí. Individuálně se prosadil Vojtěch Dospěl, který se stal nejlepším střelcem turnaje.

Letošní rok byl velice úspěšný. Naši žáci se prosadili v individuálních i kolektivních sportech a doufám, že příští rok na letošní navážeme.

Přidáno 28. 6. 2018, autor: Jan Čepl