Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Poznávání krás Vysočiny pokračuje

                                                Poznávání krás Vysočiny pokračuje

V pátek 29. září  2023 se konal již tradiční turistický pochod žáků 2. stupně. Tentokrát jsme se vypravili na túru od zříceniny hradu Orlík u Humpolce přes Čejovský kopec do Lipnice nad Sázavou. Byl krásný prosluněný den, a tak jsme si mohli vychutnat výhledy do krajiny, které se nám cestou otevíraly. Také pohled na Lipnici v podzimních barvách byl kouzelný. Ušli jsme zhruba 11 km, udělali něco pro své zdraví a zároveň poznali další kout vlasti nedaleko našeho bydliště.

                                                                                                                      Žáci 2. stupně ZŠ Česká Bělá

Přidáno 3. 10. 2023, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru