Provoz školy pro devátý ročník

Provoz bude obnoven 12. 5. 2020 a bude trvat do 22. 5 2020. Od 25. 5. 2020 bude možnost pouze konzultačních hodin.

Pro znovuobnovení je potřeba dodržet tyto pravidla:

1. pro účast je potřeba se přihlásit do 11. 5. 2020 na adresu reditel@zsms-cb.cz nebo telefonicky na 569 444 188 (každý všední den od 8:00 - 9:00)
  2. účast na přípravě na přijímací zkoušky je dobrovolná
  3. přicházejte do budovy v 7:35 (vyjma dojíždějících) a odcházejte po přezutí a dezinfekci do kmenové třídy, kde dostanete další pokyny
  4. provoz bude dopolední (dvě hodiny českého jazyka a dvě hodiny matematiky)
  5. je potřeba mít podepsané čestné prohlášení, které naleznete zde , v něm jsou definované následující rizikové skupiny (datum na prohlášení bude 12. 5. 2020)
  • Věk nad 65 let s přidruženými chronickými chorobami.
  • Chronické onemocnění plic (zahrnuje i středně závažné a závažné astma bronchiale) s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou.
  • Onemocnění srdce a/nebo velkých cév s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou např. hypertenze.
  • Porucha imunitního systému, např. a) při imunosupresivní léčbě (steroidy, HIV apod.),
  • b) při protinádorové léčbě,
  • c) po transplantaci solidních orgánů a/nebo kostní dřeně,
  • Těžká obezita (BMI nad 40 kg/m2).
  • Farmakologicky léčený diabetes mellitus.
  • Chronické onemocnění ledvin vyžadující dočasnou nebo trvalou podporu/náhradu funkce ledvin (dialýza).
  • Onemocnění jater (primární nebo sekundární).

Poznámka: rizikové skupiny se týkají dětí, ale i společných členů domácnosti

1. žák přijde v roušce a bude ji mít s sebou až do příchodu vyučujícího, (povinnost je mít ještě náhradní roušku a igelitový pytlík)
  2. nikdo s příznaky infekce dýchacích cest nesmí do školy vstoupit
  3. oběd bude zajištěn v klasické podobě, uveďte v přihlášce, zda budete mít o jídlo zájem