Výlet 4. třídy

Ve čtvrtek 22.6. jsme se vydali na nedalekou zříceninu hradu Ronovec. Z Kojetína nás vedl náš spolužák Vítek. Cesta nám rychle ubíhala a během ní jsme se zastavili u památného stromu,který zde stojí více než 150 let. Ke zřícenině samotné jsme doslova vyběhli a poslechli si pověst, která se k němu váže. Představovali jsme si, jak asi hrad v dávných dobách vypadal. Na zřícenině jsme posvačili, proběhli jsme se a vydali  se na cestu zpátky.

V Kojetíně jsme si udělali menší přestávku, pan starosta nám ukázal bývalou školu a my jsme si také mohli sednout do starých lavic.

Po malém a výborném občerstvení, které nám připravila paní Vrběcká, jsme se vydali na cestu do České Bělé. Únava z nás jakoby zázrakem spadla a vůbec nebylo znát, že v nohách máme téměř 10 km.

Výlet se nám podařil, počasí přálo,děkujeme paní Ranecké, že cestu absolvovala s námi.

Teď už nás jenom čeká sportovní dopoledne plné soutěží, v pátek si vyzvedneme vysvědčení a vydáme se vstříc prázdninovým dobrodružstvím.

Mgr. Eva Venzhöferová

Přidáno 26. 6. 2017, autor: J4W Admin