Úvod > Mateřská škola > Akce MŠ > Vánoce ve školní družině

Vánoce ve školní družině

Čekání na Vánoce jsme si s dětmi zpestřili výrobou vánočních ozdobiček z různorodých materiálů, svícínků, sněhuláčků či sněhových vloček a samozřejmě i zpěvem koled. Každý den jsme navíc plnili rozmanité úkoly, které na děti čekaly v družinovém "Úkolovém adventním kalendáři". Odměnou se pak pro děti stal příchod Ježíška a jeho nadílky do ŠD. Pod stromečkem jsme tak ještě před Vánoci měli možnost nalézt jeden opravdu velký "maxi" dárek, ve kterém děti nalezly nové stavebnice, společenské hry a další bezvadné věci, které jim zajisté ještě více zpříjemní čas trávený ve ŠD.

Vánoční prázdniny jsou již za námi a zahálet nebudeme ani v novém roce. Částečně ještě zůstaneme u vánočních pohádek, přidáme k nim i bajky a přesuneme se k tématu "My a čas" - povídání si o tom, jak se měníme během života (dětství, dospělost, stáří), čím budu, až vyrostu.

Vánoce ve školní družině